Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2015-04-21 19:58:54

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Wyprawka dla dziecka

Gdzie w Warszawie znajdę dobry sklep z akcesoriami i rzeczami dla niemowlęcia? nie chce przepłacać a rownież zalezy mi na tym, żeby wszystko było najlepiej w 1 miejscu.

Offline

 

#2 2015-04-22 13:36:36

Pietrucha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wyprawka dla dziecka

Nie znam jednego sklepu, gdzie wszystko można byłoby kupić dla dziecka. Zazwyczaj kupuje w różnych sklepach, czasem w jakiś przypadkowych jak mam gdzieś po drodze.

Offline

 

#3 2015-04-24 14:23:34

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wyprawka dla dziecka

A gdzie masz po drodze? To sieciówki czy mniej znane sklepy? Ja znam np. pepco lub do reserved kids ale chcialabym np. kupić zabawki lub inne ubranka albo jakas wanienke np czy inne meble to do konca nie wiem gdzie chodzic a tez po pracy duzo czasu nie mam, zaraz zamykaja sklepy...

Offline

 

#4 2015-04-25 15:19:01

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wyprawka dla dziecka

Przejedź się do Zebry. Jest na ul. Kolorowej. Tam dostaniesz wszystko od ubranek, zabawek po mebelki, wózki i inne akcesoria. Dobre rozwiązanie zwłaszcza jeśli nie masz czasu na chodzenie i szukanie

Offline

 

#5 2015-04-25 20:49:32

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wyprawka dla dziecka

Dzięki za konkrety, takich właśnie potrzebuje. Na telefonie sobie rozpisze i wio do sklepu. jeśli mówisz, że tam wszystko idzie kupić to jestem Ci dlużna i bardzo wdzieczna.

Offline

 

#6 2015-04-30 14:12:18

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wyprawka dla dziecka

Mówicie, że całą wyprawkę da radę tam załatwić ? Kilka ostatnich dni spędziliśmy na poszukiwaniach, już zdążyliśmy się przejechać na jednej aukcji internetowej która oferowała jedno a wysyłała co innego, dlatego też tym razem próbujemy w sklepach stacjonarnych. Sieciówki z góry odpadały więc taki sklep może być tym czego szukamy, szczególnie że z opinii mowa tu o dobrych cenach.


tablojd.pl

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more makijaż permanentny Gdynia Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl