Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2015-03-21 16:31:36

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Co polecacie zamiast słodyczy, czekoladek itp?

Próbuje troche zrzucić kilogramów, już cwicze od miesiąca dość sumiennie, ale jeśli chodzi o slodycze to nie potrafie sobie odmówić. Jakie znacie metody, żeby ich nie jeść?

Offline

 

#2 2015-03-22 13:04:03

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Co polecacie zamiast słodyczy, czekoladek itp?

Gratuluje, ważne aby te ćwiczenia były stałe a nie tylko przez miesiąc i koniec . Każda osoba, która przechodziła na takie stałe ćwiczenia czy też dietę, miała ten okres walki z samym sobą aby nie jeść tego i tamtego. Nie zgadzam się z metodami, które każą nic nie jeść. Jeżeli lubisz słodycze, to zawsze można przyrządzić deser z owoców, zdrowy i myślę że nawet lepiej smakujący. Nie wiem jakie dokładnie są twoje preferencje, ale osobiście mogę polecić tarte z musem owocowym albo jakiś truskawkowy deser jogurtowy


tablojd.pl

Offline

 

#3 2015-03-22 21:31:45

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Co polecacie zamiast słodyczy, czekoladek itp?

O dobry pomysł z owocami, chyba zacznę je kupować w końcu. Muszę wytrwać kolejne miesiące a domyślam się, że zaczną się schody. Szkoda, ze nie napisałaś mi przepisu na tartę z musem. no ale postaram się coś znaleźć. Chętnie jeszcze skorzystam z innych rad. Dni tygodnia a i miesięcy jest sporo, nie będę codziennie tego samego jeść.

Offline

 

#4 2015-03-24 09:36:01

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co polecacie zamiast słodyczy, czekoladek itp?

deser owocowy będzie rzeczywiście najlepszym pomysłem. Mogę Ci polecić taki brzoskwiniowy - http://przepisy.ancymonki.pl/deser-brzoskwiniowy/ ja z czekolady rezygnuję - jest dodana w przepisie, ale i bez niej smakuje pysznie.

Offline

 

#5 2015-03-25 09:27:42

hanula

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co polecacie zamiast słodyczy, czekoladek itp?

Możesz też pokusić się o koktajle owocowe, tylko najlepiej rób je z jogurtem naturalnym albo kefirem, bo śmietana jest bardzo kaloryczna. A zamiast czekolady lepiej sięgnąć po bakalie:)

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://thermofood.pl/ Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl