Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






  • Index
  •  » Praca
  •  » Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

#1 2013-07-06 11:33:36

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

Tak jak w temacie. Męczę się w mojej pracy tak, że już psychicznie nie mam siły tam robić, no ale żyć z czegoś trzeba. Chcę jednak zmienić pracę, na lepszą, lepiej płatną, szukam w gazetach, w sieci ofert, ale w ogóle mnie na rozmowy nie zapraszają. Mam kwalifikacje, może nie jakieś specjalne, ale czymś pochwalić się mogę, to w czym problem?

Offline

 

#2 2013-07-06 16:11:20

nive

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

Pomyśl o jakimś kursie autoprezentacji. Co z tego, że człowiek posiada kwalifikacje skoro nie pptrafi się "sprzedać" pracodawcy. To jest kluczem do sukcesu!

Offline

 

#3 2013-07-09 00:35:50

jarap

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

w dzisiejszych czasach nie jest łatwo o prace tak ze musisz znaleźć jakiś sposób na zmotywowanie się i zabranie za siebie. Nie powinieneś sobie odpuszczać i musisz nad sobą pracować Mogę ci również polecić taki podobny kurs tylko że mam sprawdzony odemknie z firmy nas na niego zapisują, raczej ludzi są zadowoleni : http://www.mistrzmotywacji.pl/. To szkolenie online, dotyczące prezentacji własnego siebie oraz motywacji do działania

Offline

 

#4 2013-07-11 14:22:01

nive

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

oo ja też chętnie skorzystam. Motywacji nigdy za dużo poza tym skoro mistrz motywacji może coś zmienić w naszym życiu to czemu z tego nie skorzystać z chęcią przekonam się. Pozdrawiam

Offline

 

#5 2013-07-11 18:39:16

jarap

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

Nie mamy przecież nic do stracenia korzystając z tego szkolenia. Trzeba korzystać jak ktoś się wysila i organizuje takie akcje ! Ja zawsze się zapisuje. Można zrobić sobie zaświadczenie a i dowiedzieć się czegoś więcej na temat motywacji, a to chyba ważne w dzisiejszych czasach ! Pozdrawiam wszystkich !

Offline

 

#6 2013-08-18 12:59:04

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

byłam na szkoleniu mistrza motywacji. Powiem tyle że na kolejnym obecność moją będzie obowiązkowa. Jeśli ktoś nie był polecam, nie macie nic do stracenia


tablojd.pl

Offline

 

#7 2013-08-21 08:42:53

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

A to każda kolejna konferencja to kontynuacja poprzedniej? Ja myślałam, że to jednorazowa opcja

Offline

 

#8 2013-08-25 14:35:19

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

ja już czekam za kolejnym spotkaniem. Wystarczy otworzyć swój umysł na to co mówią a na pewno każdy znajdzie tam odpowiednie informacje dla siebie. Takie wykłady są bardzo potrzebne, potrafią naprostować nas w kilka aspektach życia codziennego


tablojd.pl

Offline

 

#9 2013-08-26 12:22:13

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

A będziesz się zapisywać na kolejną konferencję? Właśnie jestem ciekawa czy będą poruszane nowe kwestie czy to będzie powtórka

Offline

 

#10 2015-01-21 20:04:42

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

Na każdej konferencji czy szkoleniu idzie coś wywnioskować. Ja zawsze jeśli tylko mam czas i troche wolnego zapisuje się na dodatkowe takie rzeczy. naprawdę warto i to zaowocuje w przyszłości.

Offline

 

#11 2015-01-21 22:49:33

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

byłem na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i w większości kończyły się bardzo szybko, dwa trzy pytania i dziękuję. Do tej pory nie wiem co mówiłem źle, problem nie tkwi tylko w umiejętnościach i wykształceniu niestety. Trzeba wiedzieć jak takie rozmowy prowadzić i co mówić żeby zainteresować swoją osobą potencjalnego pracodawcę. Same kwalifikacje i umiejętności to przeważnie za mało. No chyba że ma się znajomości.

Offline

 

#12 2015-03-22 21:33:22

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę

Czasami są firmy w których znajomości i więzy rodzinne grają główną rolę - co zrobić? Trzeba poszukać gdzie indziej i przede wszystkim nie poddawać się tak łatwo.

Offline

 
  • Index
  •  » Praca
  •  » Szukam porady jak zdobyć lepszą pracę









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Montgomery Brother Estate Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl