Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2014-07-28 12:37:25

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Jaki tran jest najlepszy?

Który tran jest najlepszy? Z jakiej ryby, w jakiej formie, jakiej marki? Czy smakowe trany są gorsze od tych naturalnych?

Offline

 

#2 2014-07-29 09:29:46

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jaki tran jest najlepszy?

tran jako tran zawsze był to olej z wątroby ryb dorszowatych, nie wiem czy z innych też może być. Moim zdaniem najlepszy jest norweski, forma według uznania, co do smaku to tylko dodawany jest aromat, nie ma żadnego wpływu na jakość samego produktu.

Offline

 

#3 2014-07-29 12:15:13

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Jaki tran jest najlepszy?

No właśnie są trany z sardynek, z rekina, z dorsza. Te dodawane aromaty są pochodzenia naturalnego? Orientuje się ktoś?

Offline

 

#4 2014-07-29 18:17:56

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaki tran jest najlepszy?

Z tego co ja zawsze rozumiałem, smak to jest jedynie dodatek aromatu który nie wpływa na pozytywne aspekty tranu. Oczywiście wspominam tutaj o Norweskim tranie, który jak narazie jest najlepszy z tych dostępnych smakowych. Kto chce poczytać więcej, starczy wygooglować "tran norweski Gal".


tablojd.pl

Offline

 

#5 2014-07-30 13:41:57

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jaki tran jest najlepszy?

o kurcze nie słyszałam nigdy o tranie z sardynek czy z rekina, w aptece takie można dostać? aż jestem w szoku. Ale na pewno bym takiego nie kupiła, z dorsza najlepszy i już. myślę że aromaty dodawane są naturalne, ale mogę się mylić, chociaż co do Gala raczej byłabym pewna, to wyższa półka

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl