Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2014-06-13 21:40:06

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Kosmetyki dodawane do kąpieli

Dodajecie jakieś kosmetyki do kąpieli typu sól czy płyn? Jakie są najfajniejsze produkty Waszym zdaniem? Na co zwracać uwagę przy wyborze, zapach, kolor, właściwości relaksacyjne? Jak to jest u Was?

Offline

 

#2 2014-06-16 12:09:28

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kosmetyki dodawane do kąpieli

skóra bardziej nawilżona. Wygląda na młodszą i zdrowszą do tego przyjemne uczucie w trakcie kąpieli i delikatny zapach. Nic dodać nic ując. Polecam wypróbować bo w słowach się tego nie opisze


tablojd.pl

Offline

 

#3 2014-06-17 12:33:35

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kosmetyki dodawane do kąpieli

u mnie w domu tak się przyjęło, że cały tydzień można brać szybki prysznic, ale w sobotę jest obowiązkowo kąpiel wcześniej kupowaliśmy płyny czy wlewaliśmy żelu do mycia po prostu, ale od jakiegoś czasu królują olejki różnego typu. Dużo lepiej moim zdaniem nawilżają, skóra robi się miękka i pachnąca. Ze sprawdzonych mogę polecić z Gala http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyk … kowym.html

Offline

 

#4 2014-06-19 17:53:47

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kosmetyki dodawane do kąpieli

GAL to numer jeden w łazience. Nie tylko ten olejek ale ma również inne produkty ich i jestem bardzo zadowolona. Numer jedyn jeśli chodzi o higienę i produkty do tego


tablojd.pl

Offline

 

#5 2014-06-20 09:19:14

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kosmetyki dodawane do kąpieli

fibak napisał:

u mnie w domu tak się przyjęło, że cały tydzień można brać szybki prysznic, ale w sobotę jest obowiązkowo kąpiel wcześniej kupowaliśmy płyny czy wlewaliśmy żelu do mycia po prostu, ale od jakiegoś czasu królują olejki różnego typu. Dużo lepiej moim zdaniem nawilżają, skóra robi się miękka i pachnąca. Ze sprawdzonych mogę polecić z Gala http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyk … kowym.html

Właśnie płyny do kąpieli tak średnio się u mnie sprawdzały, bo zamiast nawilżać, wysuszały skórę. Z olejkami inaczej się sprawa ma? To muszę koniecznie przetestować

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue new holland Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl