Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2014-03-18 22:08:47

kungfupanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 19
Punktów :   

Portale towarzyskie i randkowe

Czy korzystacie, bądź korzystaliście kiedyś z portali randkowych? Udało Wam się nawiązać jakieś ciekawe znajomości? A może udało Wam się nawiązać kontakt z cudzoziemcami? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi doświadczeniami. Mile widziane namiary na sprawdzone portale.

Offline

 

#2 2014-03-19 08:55:46

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Portale towarzyskie i randkowe

Kiedyś tak z ciekawości się zarejestrowałam na takim portalu i muszę przyznać, że był to mile spędzony czas. Zależy oczywiście w jakim celu zapisujemy się na dany portal. Ja tylko i wyłącznie z przyczyn towarzyskich, chciałam z kimś pogadać, kogoś ciekawego poznać, ale nie przekładać tego na życie realne, także nie wiem jakby to wyglądało gdybym pociągnęła to dalej. Mimo wszystko lubię takie portale i jeśli jeszcze na żadnym nie jesteś to spróbuj

Offline

 

#3 2014-03-19 09:16:56

Pietrucha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Portale towarzyskie i randkowe

Korzystałam i muszę przyznać, że dzięki temu miałam szansę poznać ciekawe osoby. Kolejnym plusem były konwersacje w języku obcym, podszkoliłam się z angielskiego i dzięki temu rozmawiałam już swobodniej. Polecam portal z którego ja korzystałam
http://www.polishcupidtree.com/home.php

Offline

 

#4 2014-03-19 12:52:48

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Portale towarzyskie i randkowe

nie miałem jeszcze takiej okazji ale swego czasu szukałem jakichś portali tego typu z nudów, fajnie byłoby kogoś poznać nawet w celu internetowych pogaduch, tyle czasu się spędza przed tym kompem nawet w pracy.

Offline

 

#5 2014-03-19 13:51:27

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Portale towarzyskie i randkowe

W większości czasów bardziej z nudów, niżeli w myśli wyszukania czegoś "poważniejszego", ale muszę przyznać iż jest to dobry sposób na podszkolenie swojego angielskiego


tablojd.pl

Offline

 

#6 2014-05-30 21:37:34

kungfupanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Portale towarzyskie i randkowe

Ja też się właśnie zarejestrowałem i od razu odezwała się do mnie jakaś dziewczyna, nawet fajnie nam się rozmawia, mamy wiele wspólnych tematów i pasji.
Mam nadzieję, że uda nam się utrzymać ten kontakt na dłużej.

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa zasięg odbioru kaset vhs w-wa Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl