Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2008-11-12 17:58:04

Kinus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 6
Punktów :   

Motory

Jakie motory najbardziej lubicie, może macie jakąś ulubioną markę.

Czy ktoś z was ma własny motor ja bd mieć w kwietniu ale tylko skuterka mi najbardziej się podoba Honda CBR 125R

Offline

 

#2 2011-01-20 13:41:51

Pomoc dla każdego

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Motory

Hej Kiniuś Tak się składa, że mam troche powiązania z motoryzacja. Już od dziecka mażyłem o motorach i tak się stało kupiłem motorynke No i tych starych motocykli trochę było.


W ostatnich latach kupiłem Aprilie RS50 przerobioną na 80 i to już był dla mnie szok.Wiatr we włosach i fajne spojrzenia koleżanek. Lecz jak wiadomo przemija czas i człowiek wyrasta po czym zakupiłem Honde NSR 125cm3 nie wiem czy wiesz o czym mowa ale właśnie ta CBR to nowinka w śród Hondy


Lecz od siebie mówiac CBR o której była mowa nie ma polotu do NSR Oczywiście NSR silnik wysokoobrotowy dwusówowy co dawało lepsze przyśpiesznie i lepszy komford jazdy (ścigacz) CBR brakuje wiele np mniejsza zabudowa owiewek, czachy mówa tu o gabarytach. Jedynym plusem dla niektórych jest silnik 4-sów który ma wady i zalety wiadomo mniejsze spalanie oraz nie musimy robić mieszanki lub lać olej do dozownika. Lecz za to tracimy na wielu czynnikach wpływajacych na to by motor o takiej pojemności był zrywny. Co dodam jeszcze: cieńsze opony i inne flegi co nie robi już takiego wrażenia jak te z NSR. A wszystko idzie za tym ze ceny CBR pomimo fajnego rocznika są zbliżone do NSR, a także NSR ma wiekszy popyt na rynku. Można by było wiele mówić miałem NSR i wiem co to za bestia lecz jak ktoś chciałby informacje co do silnika lub innych elementów to zachecam na pw. W sumie teraz się tym nie zajmuje oczywiście prawko auto ale sporo pamietam.


Co do skutera podaj marke rodzaj silnika to coś powiem ostatnio też w tym sie kreciłem.
A może potrzebujesz porady? Tylko powiedz co by Cię interesowało? (pojemnośc silnika, rodzaj silnika, wielkość skutera, felg ? a moze marka i stawiasz na zrywność i moc ?)

pozdrawiam...

Offline

 

#3 2011-02-19 21:43:06

kubazmc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Motory

Witam Moja ulubiona marka to Gilera
Posiadam skuter Piaggio zip SP po tuningu klasy sport(tp trophy 70,s6 HPC , technigas nono,wario stage6 sport pro i sprzęgło,gaźnik s6 be 19mm, poza tym mnóstwo innych części )
Teraz mam zamiar przesiąść się na jakieś super moto ze stajni Gilera lub Derbi
Jeśli ktoś ma jakiś problem ze swoją maszynką (nie tylko skutery) niech pisze postaram się pomóc .

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Лат Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl