Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2014-07-19 12:21:24

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Jakie są rodzaje miodu?

Jakie są rodzaje miodu i jaki jest najzdrowszy? Czy jest jakaś różnica między miodem kupionym w markecie, aptece, a bezpośrednio z pasieki?

Offline

 

#2 2014-07-19 15:29:27

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jakie są rodzaje miodu?

jest różnica i to wielka. W sklepach ciężko o dobry prawdziwy miód. Poza tym on trochę kosztuje i trzeba poszukać bo tylko w wybranych miejscach można dostać go. Nie znam pasieki żadnej to tym trudnej o taki miód


tablojd.pl

Offline

 

#3 2014-07-21 20:26:16

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jakie są rodzaje miodu?

jeśli nie od pszczelarza to mogę polecić miód z mleczkiem pszczelim Gal. Kupuję w aptece. Moim zdaniem jest naprawdę pyszny i na pewno prawdziwy. Kupiłam już kilka słoiczków. On jest wielokwiatowy, moim zdaniem jest najbardziej uniwersalny i najsmaczniejszy. Ale wszystkie rodzaje są zdrowe, zależy na jaką dolegliwość chcemy żeby nam pomógł.

Offline

 

#4 2014-07-22 16:14:43

netka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jakie są rodzaje miodu?

Ten miód z mleczkiem Gal jest chyba najbardziej polecanym i łatwo dostępnym miodem ze wszystkich rodzajów jakie spotkałam. Praktycznie nie znam innego produktu tak dostępnego zarazem zdrowego


tablojd.pl

Offline

 

#5 2014-07-22 23:12:13

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jakie są rodzaje miodu?

każdy 100% miód jest zdrowy, czasami można taki kupić w sklepach. Ale rzeczywiście jest więcej miodów które stanowią mieszaninę miodu i substancji słodzących, a nawet czasami niestety cukru. Dlatego warto sięgać po te sprawdzone.

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemnik na piasek i sól 250l BoĂŽte de vitesses Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl