Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






  • Index
  •  » Praca
  •  » Charyzma i jej rola w biznesie

#1 2013-03-11 20:37:19

kungfupanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 19
Punktów :   

Charyzma i jej rola w biznesie

"Charyzma jest to wrodzona umiejętność do skupiania na sobie uwagi i do wywoływania odruchu posłuszeństwa wobec siebie. Nie siłą czy podstępem, ale argumentacją połączoną z naturalnym, niewymuszonym i oczywistym dla otoczenia autorytetem. Nie da się jej nauczyć czy wytrenować, nie sposób wpoić jej komuś lub sobie na siłę. Jeden rodzi się z charyzmą, inny nie."

Jest to cytat zaczerpnięty z pewnego artykułu. Niby wszystko się zgadza, ale czy charyzmy na pewno nie da się wyćwiczyć, wytrenować? Wydaje mi się, że jest to rzecz do osiągnięcia, tylko potrzebne jest odpowiednie nastawienie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy Waszym zdaniem charyzma odgrywa dużą rolę w biznesie, czy nie jest to cecha aż tak bardzo pożądana?

Offline

 

#2 2013-03-15 14:13:39

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Charyzma i jej rola w biznesie

Bardzo interesujący tekst, moim zdaniem charyzmę można wytrenować, ale jeżeli ktoś nie jest wygadaną i towarzyską osobą to będzie miał problem z użyciem tych umiejętności w praktyce, niestety trzeba się z tym urodzić.


tablojd.pl

Offline

 

#3 2013-03-15 14:41:40

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Charyzma i jej rola w biznesie

Charyzma to bardzo, ale to bardzo przydatna umiejętność w życiu. Ludzie władający nią na codzień dużo lepiej sobie radzą. A słyszeliście o tym, że będzie taki kurs online odnośnie właśnie pewności siebie, charyzmie? http://www.kodatrakcyjnosci.pl/konferencja/ 26. marca o godzinie 20 i jest to za darmo także na pewno skorzystam.

Offline

 

#4 2013-03-15 19:24:31

fibak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Charyzma i jej rola w biznesie

hm nigdy się nie zastanawiałem nad tym, myślałem że mimo wszystko trzeba taką osobą już być, ale może jakoś drobnymi kroczkami można się też wytrenować? sam jestem dość zamknięty w sobie niestety i przez to mam pod górkę w życiu i osobistym i zawodowym.

Offline

 
  • Index
  •  » Praca
  •  » Charyzma i jej rola w biznesie









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
boĂŽtes de vitesses manuelles Weekend SPA w Ciechocinku kancelaria komornicza warszawa ursus horizon.suwalki.pl